+420 739 308 021

info@laseresthetic.cz

Pondělí - čtvrtek: 8:00 - 18:00
Pátek: 8:00 - 17:00

Washingtonova 17
Praha 1

Plastická chirurgie

MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D

Mudr. Krejča v ordinaci

 +420 221 666 142
 +420 739 308 021
kontakt na recepci, GSM

 

 

pondě 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 17:00
sobota -
nedělě -

Baví mě pomáhat lidem a zlepšovat jim kvalitu života, proto miluji svoji práci, která mi toto umožňuje a naplňuje mě energií. Ke každému pacientovi se snažím přistupovat lidsky s maximální empatií, pokorou a zároveň profesionalitou a odborností.

Mou největší prioritou je bezpečí pacienta, po kterém následuje snaha o co nejpřirozenější výsledek. Na základě těchto priorit, požadavků pacienta a mých zkušeností, hledáme vždy nejlepší, individuální řešení. Věřím, že právě tomuto přístupu vděčím za schopnost absolvovat přes 600 operací ročně s nejnižším možným procentem komplikací (dle auditů).

Od roku 2014 do současnosti spolupracuji s estetickou klinikou Laser Esthetic v Praze.

Vzdělání a kvalifikace

  • 1984 - dokončení studia Všeobecného lékařství na Univerzitě Karlově v Praze
  • 1987 - atestace z všeobecné chirurgie
  • 1992 - atestace z plastické chirurgie v České republice
  • 1993 - řádná registrace pro obor plastická chirurgie u Medical Board of South Australia
  • 1995 - řádná registrace v oboru plastická chirurgie u General Medical Council, UK
  • 1996 - Licence České Lékařské Komory pro obor Plastická chirurgie
  • 2002 - Licence České Lékařské komory pro úroveň primáře plastické chirurgie
  • 2005 - Licence pro obor Plastická chirurgie, úroveň primář/konzultant, u General Medical Council UK

Specializace Mudr. Krejča

Mou specializací je estetická chirurgie v plném rozsahu, zejména se však věnuji plastickým operacím poprsí pomocí lipotransferu (zvětšení vlastním tukem bez implantátů). Dále se věnuji komplexní chirurgii ruky, zejména Dupuytrenova kontraktura je mojí oblíbenou operací. Na toto téma jsem také napsal s kolegy knihu s názvem Dupuytrenova nemoc.

Největší odměnou jsou pro mě noví pacienti, kteří přicházejí na doporučení. Myslím si, že to je důkaz dobře odvedené práce, na které si už přes 30 let zakládám.

Mou milou povinností je také pedagogická činnost. Od roku 2003 působím jako odborný asistent plastické chirurgie na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Beru jako velké štěstí, že mohu své zkušenosti předávat dál.

Jsem členem České společnosti plastické chirurgie (ČSPCH) , kde se snažíme dosáhnout nejvyššího možného standardu péče v oblasti plastické chirurgie a zároveň zlepšit informovanost pacientů. Mimo Českou republiku jsem členem celosvětové organizace ISAPS , což je otevřené fórum pro výměnu zkušeností a znalostí v oblasti estetické chirurgie pro lékaře z celého světa.

Mudr. Krejca s pacientkou

Videa

Zvětšení prsou implantáty s menší jizvou

Jaké jsou současné možnosti zvětšení prsou?

Hodnocení a recenze pacientů

Alice

Když jsem se rozhodla zvětšit prsa, jasná volba byl pan doktor Krejča. Už moje maminka si ho velice chválila za jeho přístup a péči. Prsa mi díky cvičení skoro zmizela a já chtěla mít plný dekolt pro svůj pocit ženskosti a ten teď právě mám. ...

zdroj hodnocení: znamylekar.cz

Renata

Znám se dr.Krejčou od roku 2003, přes mého partnera, který mne k němu dovedl přes reference. A protože jsem od mládí po těžkém úraze kyčle, nějaká práce se na mně našla a s tím bylo spojené i estetické vylepšení, abych se cítila lepší i na pohled..

zdroj hodnocení: znamylekar.cz

Podstoupila jsem augmentaci prsou na klinice Laser esthetic kde pan doktor Krejča operuje a jsem moc ráda že jsem šla zrovna tam. Lepší péči jsem si už přát nemohla a se samotným zákrokem jsem velmi spokojená. 

zdroj recence: známýlekař.cz

Sestry v Laser Esthetic

V klinice se potkáte s našimi příjemnými a usměvavými sestrami.

Navštívit Laser Esthetic